در بخش نمایشگاهی شبکه بزرگ eadver ، ماهیانه نمایشگاهی تخصصی در یک زمینه خاص برگزار میگردد و فعالان آن عرصه صاحبان غرفه های نمایشگاه خواهند بود و به معرفی محصولات و خدمات و توانمندیهای خود خواهند پرداخت. اما هدف تنها معرفی غرفه داران به کاربران نیست. بلکه برای افزایش اطلاعات و سطح آگاهی عموم، قبل از برگزاری آن نمایشگاه خاص، دانشنامه ای مرتبط با موضوع نمایشگاه توسط تیمی از متخصصین همان حوزه، گرداوری شده و در قالب یک مجله الکترونیکی در شبکه eadver در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و هدف آن نقد و بررسی علوم مربوط به موضوع نمایشگاه و راهنمایی کاربران جهت انتخاب بهتر محصولات و خدمات می باشد. خود این مجله الکترونیکی به چند شکل در دسترس خواهد بود که در ادامه همین صفحه توضیحات مربوط به آنها آورده شده است.

eadver science

توضیحات

در این بخش دانشنامه در یک صفحه با فهرست موضوعی و طبقه بندی شده بر اساس فصلها و بخشها در اختیار شماست. فصلها و زیربخشهای آن در قالب یک نمودار درختی در سمت راست صفحه در دسترس بوده و با انتخاب هر بخش، مطالب آن در پنل سمت چپ به نمایش در می آید. از مزیتهای این نوع نمایش دانشنامه، قابلیت جستجوی مطالب آن است.
در این بخش، دانشنامه بصورت گرافیکی و همانند یک مجله به نمایش در می آید. چنانچه مرورگر شما امکانات پخش flash را داشته باشد، نمایش مجله با امکانات ویژه ای همراه خواهد بود و می توانید همانند یک مجله واقعی صفحات آنرا ورق بزنید. در غیر اینصورت نمود گرافیکی در مد html خواهد بود.


www.eadver.com