QISE : Quick Introduction to Search Engines

ارتقای رتبه در موتورهای جستجو

آیا می دانید در دنیا چندین میلیارد صفحه وب وجود دارد که بزرگترین موتورهای جستجوی دنیا یعنی google و bing و yahoo نیز تنها درصد کمی از آنها را شناسایی و index کرده اند؟
این بدان معناست که تفاوت بسیار چشمگیری بین جستجوی اینترنتی و جستجو در بین اطلاعاتی که در موتورهای جستجو ذخیره شده وجود دارد.
در باور عموم به اشتباه این تصور شکل گرفته که وقتی در موتورهای جستجوگر چیزی را جستجو میکنیم این بررسی در تمام سایتها و وبلاگهای دنیا انجام میشود.
پس چه باید کرد و اگر ما وب سایتی را به تازگی طراحی کرده و فعالیت خودرا شروع کرده ایم چه کار کنیم تا اطلاعاتمان وارد موتورهای جستجو شود؟ این دقیقا کاری است که تنها متخصصان حوزه فناوری اطلاعات از پس آن بر می آیند. eadver QISE یا همان معرفی سریع به موتورهای جستجو بر اساس آخرین الگوریتمها به روشهایی علمی، کلمات کلیدی مرتبط با حوزه کاری شما را با مشورتی که با خود شما خواهد داشت بدست آورده و آنرا به همراه پیش نیازهای دیگر در اختیار موتورهای جستجوگر قرار می دهد. درواقع به جای اینکه ما منتظر بمانیم تا موورهای جستجو به سراغمان بیایند، خود ما به سراغ آنها رفته و کار خود و آنها را ساده تر و سریع تر میکنیم.
www.eadver.com