برای من پوشیدن پیراهن پرسپولیس افتخار است

eadver

سیدجلال حسینی در این باره گفت: اصلا مبالغی که بازیکنان استقلال و پرسپولیس بالا نبوده. در ادامه باید این مساله را در نظر بگیرید که هم ما و هم استقلال این فصل باید در لیگ قهرمانان آسیا و برابر حریفانی قرار گیریم که ارزش مالی قرارداد یکی از بازیکنان آنها با کل لیگ برتر برابری می کند و این نشان دهنده گران بودن فوتبالیست‌ها در همه جای دنیاست. سرمایه گزاری آنها و البته امکاناتی که دارند به هیچ عنوان قابل مقایسه با ما نیست اما ما با همین شرایط همینطور که می‌بینید هم در رده باشگاهی و هم ملی شرایط خوبی در آسیا داریم.

 

وی ادامه داد: فوتبالیست ها پولساز هستند. تلویزیون و صدا و سیما چقدر از پخش بازی های ما درآمد دارد؟ سازمان لیگ چقدر از تبلیغات دور زمین در زمان بازی فوتبالیست ها درآمدزایی می کند و خیلی از درآمدهای دیگر که از طریق فوتبال و فوتبالیست‌ها حاصل می شود. این حق بازیکنان است که پول بگیرند و نمی دانم چرا وقتی خود فوتبالیست ها باعث به وجود آمدن این چرخه مالی می شوند در مورد پول‌هایی که دریافت می کنند این حواشی ایجاد می شود؟ امیدوارم شرایط اینطور پیش نرود و ما با توجه به شرایطی که در آسیا داریم نیاز به حمایت بیشتر از این هم داریم.

 

حسینی در ادامه گفت: من نه قرارداد میلیاردی بسته ام و نه مشکلی با کسی که مبالغی اینچنینی دریافت می کند دارم و همه چیز در باشگاه مشخص است و اگر آنها صلاح بدانند مبلغ قراردادم را منتشر می کنند. تنها حرفم این است که وقتی فوتبالیست ها به سهم خود نقشی در جامعه دارند و مردم را همراه با خود می کنند و می توانند باعث خوشحالی شوند و در اقتصاد دیگر بخش ها نیز نقش دارند نباید اینگونه با این بحث ها حاشیه ایجاد شود و ذهن مردم را نسبت به آنها منفی کرد و در تمام دنیا فوتبال به عنوان یک اقتصاد پر سود باعث اشتغال و ایجاد بستر سلامت اجتماعی نیز می شود.

 

مدافع پرسپولیسی ها درباره حضورش در جمع این تیم گفت: این برایم افتخاری است که بار دیگر پیراهن این تیم را بر تن کرده ام و امیدوارم شرایط در فصل آینده به گونه ای پیش برود که نتیجه لازم را کسب کنیم و موفقیت را برای هواداران به ارمغان بیاوریم. پرسپولیس فصل گذشته با بدشانسی از عنوانی که شایسته آن بود بازماند و مطمئنم در این فصل در کنار هواداران و حمایت های آنها می توانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم.

 

او در پایان درباره اردوی سرخپوشان در اوکراین نیز گفت: شرایط اردویی فوق العاده ای را داریم و امکانات مناسبی مهیاست و امیدوارم با توجه به تدارکاتی که برانکو ایوانکوویچ در نظر گرفته و همچنین تمرینات فوق العاده و بدنسازی ایده‌آل در فصل آینده شرایط خوبی را در پیش داشته باشیم.

به گزارش افکارنیوز
number of visits : 1515804
number of marketing visits : 34216

دسته بندی مطالب
www.eadver.com