درباره Eadver :

Eadver یا Electronic Advertising ، یک شبکه تخصصی در زمینه ارائه خدمات نوین کسب و کار است. فارغ از زمینه فعالیت یک کسب و کار که میتواند یک شرکت و کارخانه باسابقه و بسیار بزرگ باشد و یا یک بنگاه اقتصادی کوچک و یا تازه کار، همواره نکات کلیدی و بسیارمهمی در رابطه با بازاریابی و فروش وجود دارد که نتیجه نهایی تمام بخشها و دپارتمانهای دیگر شرکت را به خود وابسته میکند. در این شبکه تخصصی دانش بنیان با ارائه خدماتی الکترونیکی و نوین و با رعایت و اعمال همان نکات کلیدی، تأثیراتی شگرف را در کسب و کار شما ایجاد خواهیم کرد.
Eadver بر پایه تکنولوژی جدید رایانش ابری استوار است (در رایانش ابری، برنامه های کاربردی تجاری آنلاین، از طریق مرورگر، گوشی های هوشمند و سایر Application ها به گونه ای به کاربران ارائه می شود که انعطاف پذیر و مقیاس پذیر بوده و هسته برنامه ها بر روی سرورهای مختلف در سرتاسر جهان توزیع شده اند) و هم اکنون برروی سرورهای مختلفی در چند کشور جهان، به صورت توزیع شده قرار گرفته است.
مهم ترین تضمین کار ما داشتن ارتباط دائمی با شما و گزارشهایی است که در رابطه با امکانات مختلف به شما ارائه خواهد شد.

بعنوان یک کسب و کار چگونه از مزایای این شبکه بهره مند شویم :

کافی است در شبکه ثبت نام کنید و صاحب یک غرفه دائمی شوید. این غرفه کلیه امکانات یک وب سایت را دارا بوده ( حتی بیشتر از امکانات معمول یک وب سایت ) و دارای آدرس دسترسی مستقیم است و میتوانید از آن بعنوان وب سایت اختصاصی خود استفاده کنید.
اما این تنها بخشی از کار است و با ورود به حساب کاربری خود از مجموعه امکانات بدیعی برخوردار خواهید شد که بهترین مشاوره برای کسب و کار شما خواهد بود.

1- QISE :

در ابداعی از شبکه eadver با نام Quick Introduction to Search Engines از پیشرفته ترین متدهای SEO استفاده شده و مطالب غرفه داران در موتورهای جستجوگر بزرگ با الگوریتم هایی منحصربفرد، Indexing شده و در نتیجه پس ازمدت کوتاهی، جستجوی مطالب و کلمات کلیدی زمینه کاری یک کسب و کار در نتایج اولیه موتورهای جستجوگر نظیر google ظاهر میگردد.

2- نمایشگاه تخصصی :

ارائه خدمات نوین الکترونیکی به غرفه شما دائمی بوده و همواره در کنار شما خواهیم بود. در کنار تمامی امکانات دیگر، نمایشگاههایی تخصصی در این شبکه برگزار میگردد و غرفه هایی که دارای زمینه کاری مرتبط با موضوع نمایشگاه باشند و پلن نمایشگاهی را انتخاب کرده باشند در این نمایشگاه شرکت داده خواهند شد. اطلاع رسانی بسیار گسترده ای درباره این نمایشگاهها انجام خواهد شد و جهت دسترسی ساده تر کاربران به غرفه های نمایشگاه، برنامه تحت موبایل ویژه نمایشگاهها نیز تولید شده و در اختیار کاربران بسیار زیادی قرار گرفته که همواره آمار غرفه های شرکت کننده در نمایشگاه را بصورت notification به کاربران اعلام میکند.
این نمایشگاه الکترونیکی سعی کرده بیشترین امکانات موجود در نمایشگاههای فیزیکی را در خود جای داده و حتی فراتر از آن پیش رفته و خدماتی را ارائه دهد که در نمایشگاههای فیزیکی نیز وجود ندارند.
هر نمایشگاه دارای چند سالن با طبقه بندیهای مشخص و معلوم و تعدادی غرفه در هر سالن است. وجود موتور جستجوگر داخلی قدرتمند باعث شده است کاربران بدون اینکه نیاز باشد تک تک غرفه هارا بازدید نمایند به سرعت به مقصود خود برسند.
جهت افزایش سطح سواد عمومی راجع به موضوع نمایشگاه، چندین ماه قبل از برگزاری، دانشنامه ای تخصصی راجع به آن موضوع با کمک تیمی حرفه ای که تحصیلاتی مرتبط با موضوع را دارا هستند تدوین و گرداوری شده و به چندین شکل مختلف در اختیار کاربران قرار میگیرد.

در نهایت ، مطالبی علمی و فنی راجع به موضوع نمایشگاه در قالب یک دانشنامه به همراه صفحاتی شامل معرفی غرفه های شرکت کننده منتشر خواهد شد و بصورت رایگان در اختیار کاربران و مشتریان واقعی غرفه ها قرار میگیرد.


چرا Eadver ؟

 دارای رتبه چشمگیر جهانی و ایرانی در سایت الکسا ( Alexa عنوان سرویسی است وابسته به سایت amazon.com که در آدرس alexa.com ارائه می شود. هدف از این سرویس رتبه بندی پایگاه های اینترنتی از نظر تعداد بازدیدکننده است (ترافیک بازدیدها) که با در نظر گرفتن یک سری معیارهای محاسباتی و آماری، نهایتاً سایت های مختلف را به لحاظ میزان دیده شدن صفحات آنها، رتبه بندی میکند.)

 شامل دیتابیسی از هزاران بنگاه اقتصادی

  زیر سایت marketing منبع و مرجع بسیار مناسبی برای علم و هنر بازاریابی و فروش است که با کمک تیمی از افراد خبره و اساتید دانشگاهی مدیریت می شود و همواره راهکارهای مدیریت کسب و کار را به همراه معرفی ابزار و برگزاری آزمون های مختلف الکترونیکی ارائه می دهد.

  شبکه eadver دارای امکان پیشرفته گزارشگیری و ارائه آمار غرفه نظیر تعداد بازدید، تعداد like ، تعداد بنگاه هایی که از طریق این سامانه به عنوان مشتریان بالقوه شما شناسایی شده، نمایش آمار الکسای وب سایت غرفه و غیره است و نیز نمایش نمودارگرافیکی پیشرفته برای گزارش های خاص و امکان استخراج گزارش به فرمت فایلهای مختلف از جمله pdf ، Excel text، Rtf، Mht ،Csv وImage امکان پذیر است.


www.eadver.com